Yavuz Sultan Selim Portresi Yağlı Boya Tablo Remzi Taşkıran 50x60cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Portre konusunda deneyimli usta sanatçı Remzi Taşkıran imzasını taşıyan bu tuval eserde önemli tarihi figürlerden olan Yavuz Sultan Selim'in ifadesini ve benzerliğini nefesinizi kesen ince detaylarıyla yakalayan bu yağlı boya tablo, her yaşam alanına benzersiz ve sofistike bir tarz katacak. Tarih boyunca saygı duyulan bir İmparatorluğun önemli karakterlerinden olan Yavuz Sultan Selim portresinin yer aldığı bu usta işi sanat eseri, sergilendiği her yerde bir sohbet başlatıcı olacak.

Göz alıcı bu yağlıboya portrede, Osmanlı İmparatorluğu'nun önde gelen figürlerinden birinin benzerliği ve ruhu detaylıca yakalanmıştır. Evinize tarihin bir dokunuşunu getirin. Yaşam alanlarını bir şaheserle tamamlamak isteyenler veya tarihi kişiliklere, askeri liderlere veya ilham veren figürlere hayran olanlar için harika bir seçim. Nerede sergilendiğinden bağımsız, bu inanılmaz tablo her koleksiyona harika bir katkı olacak.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 50 x 60 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions60 x 60 cm ( 23.6 x 23.6 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...