Üç Semazen Kanvas Tablo 80x120cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Soyut arka plan üzerinde sarı tonlarda üç semazen figürünün tasvir edildiği kanvas tablo, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Sade bir tasarıma sahip olan bu tuval eser yaşam alanınızı manevi bir dinginlik dokunuşuyla dolduracaktır. Gözü güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Üç semazen kanvas tablo, İslami sanatları seven ve takdir eden herkes için anlamlı bir seçimdir. Mevlana dervişleri tarafından gerçekleştirilen geleneksel İslami tasavvuf sema ritüelinden ilham alan eser göz alıcı bir sanat eseri yaratmak için özenle seçilen rahatlatıcı renkleri ile göz yormayan sade bir tasarıma sahiptir. Bu zarif semazen dini sanatı ile yaşam alanlarınıza manevi güzellik getirin. Dinin ilahi ve mistik gücünü hatırlatmak isteyen herkes için mükemmel olan bu duvar sanatı, her odaya çekici bir ektir. Canlı renkleri evinize huzur ve uyum getirirken duvarlarınıza çarpıcı bir görsellik katsın. Huzur ve sükunet vizyonuyla bu minimal ev ya da ofis dekoru sergilendiği her alanda net bir tefekkür, sessiz yansıma etkisi sağlar.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...