Malhun Sultan Portresi El Dokuma Halı Detaylı Tablo 75x116cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Osmanlı Sultanlarından Malhun Sultan'ın portresinin, el dokuması Türk halısıyla süslendiği bu eşsiz tasarım, tarihi figürleri seviyorsanız ya da Osmanlı tarzında bir sanat eseri arıyorsanız doğru seçim olacaktır. Oryantalist esintiler taşıyan kanvas tablo, Osmanlı İmparatorluğu'nun bu muhteşem yüzyılından tarihi bir kişiliği duvarlarınıza getiriyor. Bu kanvas tablo, evinizi gerçek bir saray gibi gösterecek çarpıcı bir sanat eseridir. İster duvara asın ya da ofiste sergileyin, bu tablo kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacaktır. Canlı renkleri ve zengin detayları, çarpıcı bir duvar dekoru yaratacak şekilde seçilmiştir. Giydiği egzotik kıyafetlerden tasarımda kullanılan gerçek halının dokusuna kadar, Malhun Sultan portresinin ince detaylarına hayran kalacaksınız. Bu tablo, her odaya imparatorluk ihtişamı getirecek ve kesinlikle dekorunuzun öne çıkan parçalarından olacak. Bu zamansız sanat eseri ile evinize bir tarih dokunuşu katın. Osmanlı Sultanı resmi, sergilendiği her duvarda unutulmaz bir etki bırakmayı vaat ediyor. Bu muhteşem duvar sanatı ile tüm bakışları üzerinize çekmeye hazır olun.
  • Esra Dehar
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya ve el dokuması halı
  • 75 x 116 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistEsra Dehar / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...