Kabe Mescid El Aksa Yağlı Boya Tablo 80x80 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlı boya Kabe kapısı kanvas tablo, her ev için mükemmel ve göz alıcı bir sanat eseridir. Hac'daki insanların ve Kabe manzarasını tün güzelliğiyle yakalayan bu yağlı boya İslami tablo, ilham verici bir eser olmakla beraber göz alıcı bir ev dekoru olarak kullanılabilir. Bu duvar sanatı, Mescid-i Haram'daki Kabe'nin ikonik kapısından esinlenmiştir ve İslam kültüründeki en sevilen ve kutsal sayılan mekanın canlı bir tasvirini sıcak bir renk seçimiyle izleyenlere sunuyor. Tuval eser, yüksek kaliteli yağlı boyalar ile boyanmıştır ve bu renklerin canlılığını korumasını sağlar. İslami tablo, zarif ve zamansız bir görünüm oluşturmak için bir araya gelen beyaz, altın ve siyahın yumuşak tonlarına sahiptir. Kabe kapısı yağlı boya tablo, bir dinginlik ve huzur duygusu getirir ve size günlük yaşamınızda inancın önemini hatırlatır. Mescid-i Haram, Mescid-i Nebevî ve Mescid-i Aksa'nın kutsallığının büyük bir hatırlatıcısıdır ve sevdiğiniz kişiler için harika bir hediye seçeneği de olacaktır. Eviniz, ofisiniz ve hatta dış mekanlar için olsun, bu Kabe kapısı İslami tuval sanatı tablosu olmazsa olmazdır. Evinizin önemli bir parçası haline gelecek özel bir sanat eseridir. 
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 80 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...