14 Semazen Kanvas Tablo 100x120cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
14 semazen dervişin resmedildiği kanvas duvar sanatı, evinize veya ofislerinize güzellik ve zarafet getirir. Bu tablonun göz alıcı estetiği, modern İslam sanatının ve geleneksel Sufi semazen sembolizminin benzersiz yağlı boya fırça darbeleriyle kendini gösteriyor. Bu İslami temalı Mevlana ev dekoru, yer ve göğün birbirine karışmasını ve Tanrı ile birlik durumunu simgeleyen, 14 derviş figürünü sergiliyor. Eserin semavi güzelliği, Sufi geleneğinin güçlü maneviyatını kapsayarak bizi ahenk, sadelik ve dinginlik dolu bir dünyaya sürüklüyor. Yağlıboya Mevlana tablo, ev dekorlarına modern sanat dokunuşu eklemek isteyen herkes için mükemmeldir. Yağlı boya tablonun zarif dokularıyla birleşen cesur koyu renkler, bu sanat eserini gerçekten benzersiz kılıyor. Mevlana Sufi tabloyu çok sevecek ve bir mekanı nasıl farklı bir enerjiyle dönüştürebileceğine şaşıracaksınız. Manevi zarafete güzel bir dokunuş katmak için bu eşsiz İslami tabloyu oturma odanızda, salonunuzda, mutfağınızda ya da huzur ve sükunet için ofis duvarlarınızda kullanın. Size benzersiz bir deneyim sunan bunun gibi eserler için koleksiyonumuza göz atın ve bu Sufi eserin sakinleştirici güzelliğinin evinize huzur ve neşe getirmesine izin verin.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlıboya
  • 100 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...