Kırmızı Semazen Yağlıboya Tablo 60x90cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kırmızı semazen figürlü yağlıboya tablo, yaşam alanlarında güçlü ve göz alıcı bir ifade arayan herkes için mükemmeldir. Kullanılan kırmızı tonlar geleneksel semazen motifine yüksek bir enerji getiriyor. Gözü güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Eser İslam ve Sufi kültürünün sevilen figürlerinden olan mistik Mevlana'nın siluetini içeriyor. Rumi semazen resmi, huzur ve sükunet vizyonuyla sergilendiği her alanda net bir tefekkür, sessiz yansıma etkisi sağlar. Geleneksel ve modern tekniklerin dengeli uyumu, bu eseri takdir edilmesi gereken güzel bir ev dekoru haline getiriyor. İster özel bir hediye arıyor olun, ister duvarlarınıza yeni bir canlılık katmak istiyor olun, türünün tek örneği olan bu kırmızı derviş tablosunun sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlıboya
  • 60 x 90 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...