Mustafa Kemal Atatürk Portresi 60x90cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Mustafa Kemal Atatürk'ün ifadesini ve benzerliğini nefesinizi kesen ince detaylarıyla yakalayan bu yağlı boya tablo, her yaşam alanına benzersiz ve sofistike bir tarz katacak. Tüm dünyada tanınan ve saygı duyulan Türkiye'nin efsanevi lideri Atatürk portresinin yer aldığı bu sanat eseri, sergilendiği her yerde bir sohbet başlatıcı olacak. Mustafa Kemal Atatürk kanvas tablo, canlı yeşil tonlarıyla, mekanınıza hem sakinleştirici hem de hayranlık uyandıran zamansız bir his verecektir. Göz alıcı bu yağlıboya portrede, modern tarihin önde gelen figürlerinden birinin benzerliği ve ruhu yakalanmıştır. Eser size, mirası modern çağda nesillere ilham vermeye devam eden Atatürk'ün mirasını hatırlatacak. Evinize Türk tarihinin bir dokunuşunu getirin. Yaşam alanlarını bir şaheserle tamamlamak isteyenler veya tarihi kişiliklere, askeri liderlere veya ilham veren figürlere hayran olanlar için harika bir seçim. Nerede sergilendiğinden bağımsız, bu inanılmaz tablo her koleksiyona harika bir katkı olacak.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 90 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions60 x 90 cm (23.6 x 35.4 inches)
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...