Mevlana Figürlü Yuvarlak Kanvas Tablo 75x75cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine mavi ve beyaz tonlardaki Mevlana figürlü yuvarlak kanvas tablo, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Rahatlatıcı renkleriyle derviş semazen tablosu yaşam alanınızı manevi bir dinginlik dokunuşuyla dolduracaktır. Gözü güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Eser İslam ve Sufi kültürünün en sevilen figürlerinden biri olan mistik Mevlana'nın siluetini içeriyor. Mavi arka plan ve beyazın zarif tonlarındaki semazen figürüyle tamamlanan bu resim yuvarlak kesilmiş tuval üzerine yağlı boya ile boyanmıştır. Yuvarlak tasarımıyla farklılaşan bu İslami kanvas tablo sergilendiği her alanı huzur ve sükunetle doldururken net bir tefekkür, sessiz yansıma etkisi sağlar.
  • Tara Jihangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 75 x 75 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...