Derviş Semazenler Kanvas Tablo 80x120cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sema esnasında görülen semazen figürünün tasvir edildiği kanvas tablo, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Mevlana figürlü tuval eser, yaşam alanınızı manevi bir dinginlik dokunuşuyla dolduracaktır. Gözü güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Dervişler tuval eseri ile manevi güzellik dünyasına adım atın. Bu zarif tablo, Mevlana dansçılarının daireler çizerek ruhlarını İlahi Olan'a teslim ettikleri sema dansının dinginliğini yakalıyor. Bu parçadaki gölgelendirme ve renkler, her izleyiciyi büyüleyeceği kesin olan güçlü bir etki yaratıyor. Renklerin yaratıcı kullanımı bu semazen yağlıboya tablosunu gerçekten özel kılıyor. Dansçıların zarif hareketleri, cüppelerinin canlı bej ve beyazları ile zenginleştirilmiş gri renkleri büyüleyici bir atmosfer yaratıyor. Bu güzel sanat eseri, süslediği her duvara iç huzuru ve romantizm duygusu getirecek. Bu tablo, tasavvuf sanatına olan bağlılığınızı göstermenin gerçekten eşsiz bir yoludur. Doğanın güzelliğini ya da daha derin bir manevi bağın getirdiği huzuru seven biri için mükemmel bir ev hediyesi olan bu yağlı boya tablo, adeta duvarlarınızda konuşacak. İlham verecek ve hayranlık uyandıracak bir sanat eseri arıyorsanız, derviş semazenler yağlıboya tablosundan başkasına bakmayın. Bu zarif semazen dini sanatı ile yaşam alanlarınıza manevi güzellik getirin. Dinin ilahi ve mistik gücünü hatırlatmak isteyen herkes için mükemmel olan bu duvar sanatı, her odaya çekici bir ektir. Canlı renkleri evinize huzur ve uyum getirirken duvarlarınıza çarpıcı bir görsellik katsın. Huzur ve sükunet vizyonuyla bu minimal ev ya da ofis dekoru sergilendiği her alanda net bir tefekkür, sessiz yansıma etkisi sağlar.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...