Hürrem Sultan ve Cariyeler Osmanlı Haremi 74x114cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Hürrem Sultan ve cariyeler Osmanlı hareminden bir manzaranın resmedildiği yağlıboya tablo, zarif ve kendine has tarzıyla sizleri karşılıyor. Canlı renkleriyle bu Osmanlı temalı duvar sanatı, ambiyansınıza renk katmakla kalmayacak, aynı zamanda her zaman tadını çıkarabileceğiniz göz alıcı bir eseri de size sunacak. Osmanlı tablosunu diğerlerinden ayıran geleneksel Türk motifleriyle süslü parlak kırmızılar ve maviler içeren Osmanlı kilimi tasarımıdır. Mavi tonlardaki perdeler, geleneksel bir Osmanlı hareminin ayrıntılı ve renkli bir tasvirini yaparken bu yağlı boya eser, her köşesinden canlılık ve yaşam yayıyor. Osmanlı sarayından fırlamış gibi görünen bu tabloyu çok seveceksiniz. Eseri duvarlarınıza asın ve bu resmin evinize veya ofisinize incelik ve derinlik katmasını izleyerek keyfini çıkarın ve kalıcı anılar yaratın. Bu olağanüstü duvar resmini alarak Osmanlı kültürünün zenginliğini evinize getirin. Hürrem Sultan ve Osmanlı haremi, sergilendiği her duvarda unutulmaz bir etki bırakmayı vaat ediyor.
  • Esra Dehar
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya ve el dokuması halı
  • 75 x 116 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistEsra Dehar / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...