Kapalı Çarşı'da Halı Tüccarları Yağlı Boya Tablo 80x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kapalı Çarşı'da Halı Tüccarları yağlıboya tablosu ile otantik Türk pazarlarının hareketli dünyasına adım atacaksınız. Bilinen en eski pazarlardan olan Kapalıçarşı'nın hissiyatını yakalayan, harika el işçiliğiyle yapılmış bu kanvas sanat eseri, canlı renkleri ve karmaşık ayrıntılarıyla bu hareketli sahneye hayat vererek onu ofisinize veya yaşam alanınıza göz alıcı bir parçası haline getirecek. Her bir fırça darbesinin anlattığı hikaye, sizi dünyanın en büyük ve en eski kapalı pazar yerlerinden biri olan Kapalı Çarşı'nın kalbine götürüyor.

Bu zarif yağlı boya tablo, yüksek kaliteli malzemeleri ve işçiliğiyle dikkat çekici bir eserdir. Kullanılan zengin pigmentli boyalar, canlı renklerin ve karmaşık ayrıntıların canlı kalmasını sağlar. Bu sanat eseri sadece bir tablo değil, Kapalıçarşı'nın zengin kültürünün ve günlük yaşamının bir kutlamasıdır. Dekorlarına küresel bir çekicilik katmak isteyen herkes için ideal bir seçim olan tablo bir sanat eserinden daha fazlasıdır, bir sohbet başlatıcıdır, başka bir dünyaya açılan bir penceredir ve el yapımı işçiliğin mükemmel bir örneğidir. Bu göz kamaştırıcı tabloyu alarak, Kapalıçarşı'dan bir parçayı evinizin veya ofisinizin merkezine taşıyacaksınız.
  • Mohammed Al-Mousleh
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMohammed Al-Mousleh / Oil Painting Artist
Dimensions80 x 100 cm (31.5 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...