Alp Arslan'ın Zırhı Miğferi ve Kılıcı Yağlı Boya Tablo 70x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlı boya ile Alp Arslan zırhı, miğferi ve kılıcı kanvas tablosu, evinize tarihi bir doku ve şıklık getirecek bir sanat eseridir Muhteşem bir yüzyılın göstergesi olan Alp Arslan'ın zincirli miğferi, zırhı ve kılıcının resmedildiği bu Osmanlı tablosu gerçek bir hayran için mükemmeldir. Bu zarif parçanın her alanda dikkat çekeceğinden emin olabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli sanat malzemeleriyle el yapımı olan bu muhteşem Osmanlı miğferi, kılıç ve kalkanla sergilenen zırh, kesinlikle herkesi etkileyecek güzel bir tasarıma sahip. Bu altın zincirli miğferin, Selçuklu Komutanı Alp Arslan tarafından kullanıldığı söylenmektedir.. Bu çarpıcı sanat eseri, tarih severler ve dekorlarına benzersiz bir dokunuş katmak isteyenler için mükemmeldir. İster etkileyici bir orta çağ zırhını sergilemek, ister oturma odanıza orta çağa özgü bir dokunuş katmak isteyin, bu muhteşem sanat eserinin tam da bunu yapacağından emin olabilirsiniz.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 70 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...