Sema Esnasında Derviş Kahverengi Yağlı Boya İslami Tablo 60x80 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzeri yağlı boya sema esnasındaki bir derviş figürünün odak noktası olduğu kahverengi kanvas tablo, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Koyu renklerdeki dikkat çekici tasarımıyla bu yağlı boya semazen tablo, yaşam alanınızı manevi bir dinginlikle dolduracak. Gözü, güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçim olan eser aynı zamanda harika bir hediye seçeneği de olabilir. Yağlı boya semazen tablosu, İslam ve Sufi kültürünün en sevilen figürlerinden biri olan mistik bir Rumi dervişi sema dansı esnasında resmediyor. Zarif tonlarındaki semazen figürüyle tamamlanan bu yağlı boya resim yüksek kaliteli sanat malzemeleriyle tuval üzerine boyanmıştır. Huzur ve sükunet vizyonuyla bu semazen ev dekoru sergilendiği her alanda net bir tefekkür ve sessiz yansıma etkisi sağlayacak. 
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 80 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistAmin / Caligrapher
Dimensions60 x 80 cm (23.6 x 31.5 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...