Musa Portresi Kanvas Tablo Remzi Taşkıran 50x70cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Remzi Taşkıran imzasını taşıyan bu etkileyici yağlı boya kanvas tablo, Hazreti Musa'nın portresini ve Kızıldeniz'in yarılmasından öncesini ince detaylarla resimlerken, Hristiyan inancının ilahi güzelliğini evinize taşıyacak. Bu hayranlık uyandıran sanat eseri mükemmellik için en kaliteli sanat malzemeleriyle tuval üzerine yağlı boya ile yapışmıştır. Dikkat çekici tasarımı her mekana şıklık katacak ve misafirlerinizin hayranlıkla duraklamasını sağlayacak. Musa'nın elindeki lahit, esere tüm izleyiciler tarafından kesinlikle sevilecek ekstra bir dini çekicilik katmanı ekliyor. Kararlı duruşuyla, sarsılmaz inancından gelen öğretileri aktarmaya hazır, dik ve gururlu bir şekildeki Musa figürünün arka planında görünen Kızıldeniz ise bize inanç yolculuğunda bulunan gücü ve cesareti hatırlatıyor.

Bu parçanın göz alıcı detayları ve çarpıcı renkleri her odayı huzur duygusuyla dolduracak. Her türlü ev ya da ofis dekorasyonunun yanında, Hristiyan temalı bir dekor ya da kilise için de mükemmel olan bu Musa portresi duvar dekoru, sergilendiği duvarlara manevi bir uyanış hissi getirecektir.
İnancını derinleştirmek ve evine güçlü bir dini enerji getirmek isteyen herkes için mükemmel seçim olan bu çarpıcı eseri koleksiyonunuza ekleyerek bu duvar dekorunun güzelliğini ve gücünü deneyimleyin.
  • Remzi Taskiran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 50 x 70 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions50 x 70 cm (19.6 x 27.5 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...