Selam Veren Dervişler Kanvas Tablo 100x150 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Selam veren 7 semazen dervişin resmedildiği bu çarpıcı Mevlana tasavvuf sanatı ile semazenlerin güzelliğini sizler de yaşayacaksınız. Dervish İslami tuval sanatı, Mevlevi tasavvufunun beyazlar içindeki geleneksel dervişlerin zarif bir figürünü sergiliyor. Bu Semazen sanatı, zengin dokular ve canlı renklerle yaratılmıştır. Dervişlerin güzelliği ve gizemi eserde canlanıyor ve figürleri izlerken bir merak duygusu da uyandırıyor. Semazen tablosu geleneksel kültürün zarafetini ve gücünü ilk elden deneyimlemenizi sağlar. Mevlana sufi eseri, her ev veya ofis alanına mükemmel bir katkı sağlarken Mevlevi geleneğinin huzur ve neşesini hayatınıza da davet edecektir. Hareketlerinin görsel temsilinin, hayatınızın her alanında bir denge ve uyum elde etmeniz için size ilham vermesine izin verin. Bu Dervish kanvas tablo, evinizde ne tür bir dekora sahip olursanız olun, harika bir sohbet başlatıcı olacak. İzleyiciler, herhangi bir odaya karakter ve derinlik katacak canlı renklerden memnun kalacaklar. Eser semazen formunun ardındaki zamansızlığı ve manevi mesajı ilham verici bir şekilde hatırlatıyor. Mevlana Tasavvuf sanatı ile semazenlerin büyüsünü ve güzelliğini evinize getirin. Bu derviş sanatı, daha büyük bir şeyle bağlantı kurarken kendinizi ifade etmenin benzersiz bir yolunu sunarak size ilham ve keyif verecek. 
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 100 x 150 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...