Çiçek Desenli Semazen Kırmızı Yeşil İslami Tablo 80x120cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Rengarenk çiçek desenleriyle süslü bir semazen figürünün resmedildiği modern tarzdaki İslami tablo, her alana benzersiz ve canlı bir dokunuş getirmenin harika bir yoludur. Derviş olarak da bilinen İslami semazen figürlerinden ilham alan bu enerjik İslami temalı kanvas tablo, bütün mekanlara renkli ve enerjik bir dokunuş katarken, manevi bir farkındalık da yaratacak. Kırmızı ve yeşil tonlardaki çiçeklerden oluşan benzersiz tasarımda, her renk tonu özenle seçilerek dikkatle düzenlenmiş ve semazenlerin enerjisini yakalayan modern bir eser yaratılmıştır.

Zengin renkler birbiriyle güzel bir kontrast oluşturarak esere zarif ve cesur bir görünüm verirken, türünün tek örneği olan eşsiz tasarımı, sema dansının özünü yakalıyor ve her odaya bir enerji ve iç huzur duygusu yayıyor. Kırmızı yeşil renkli semazen derviş tablosu, Mevlana'nın felsefesine de bir övgü niteliğindedir. Bu göz alıcı duvar dekoru ile mekanınıza renklerin ve huzurun hiç bitmeyen dansını davet edin.
  • Tara Jihangiri
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik boya
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions80 x 120 cm (31.5 x 47.2 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...