İhlas Felak Nas Koruyucu Sureleri Nazar Ayeti 3 Boyutlu İslami Hat 100x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Üzerinde İhlas, Felak ve Nas Sureleri ile Nazar Duası'nın yazılı olduğu, tasarımıyla görenleri etkileyecek bu 3 boyutlu İslami hat tablo türünün tek örneği olan özel bir eserdir. Tuval üzerine altın varak ve akrilik kullanılarak işlenmiş el yazımı İslami kaligrafi sanatı, güçlü ve derin bir manevi koruma sunarken aynı zamanda tüm alanlara da zarif ve etkileyici bir dokunuş katar. 3 Kul olarak da bilinen koruyucu sureler İhlas Suresi, Felak Suresi ve Nas Suresi'nin eşsiz birleşimi, ve bunun yanında negatif enerjiden koruduğuna inanılan Nazar Duası ile Kuran-ı Kerim’in en büyük ayeti kerimesi Ayet-el Kürsi eserin sergilendiği alanlarda son derece koruyucu bir kalkan oluşturur.

Taşıdığı anlamlı ve güçlü mesaj, esere 3 boyutlu bir etki vermek için özel teknikle elde yazılmıştır ve bu İslami kanvas tablo da adeta manevi metanetin göz alıcı bir sembolüdür. İster koruma için olsun, isterse evinize zarif bir dokunuş eklerken modern bir tasarım arıyor olun 3 Kul Nazar Ayeti kanvas tablo harika bir seçim olacaktır. Eşsiz bir dinginlik hissi sunan bu özel eserin, evinize, ofisinize ve tüm yaşam alanlarınıza pozitif enerji katacağından emin olabilirsiniz. İslami duvar dekorlarımız, tasarımlarında en iyiyi ortaya çıkarmak için en kaliteli sanat malzemeleri ve geleneksel teknikler kullanılarak el işçiliğiyle üretilmiştir. Huzur, dinginlik ve koruma getiren bu 3 Kul ve Nazar Duası yazılı Arapça kaligrafi eseri herkes için eşsiz bir maneviyat biçimi sunuyor. Sevdikleriniz için ev hediyesi olarak ya da sadece manevi gücün bir hatırlatıcısı olarak kendiniz için olsun bu eşsiz eser alanlarınıza harika bir katkı yapacaktır.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 100 x 100 santimetre Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...