Felak Suresi İslami Kaligrafi Altın Varaklı Siyah Gri Tablo 70x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Göz alıcı bir tasarıma sahip el yazması Felak Suresi, tasarımı tamamlayan altın varak uygulaması ve beyaz, altın ve gri tonların eşsiz uyumuyla bu modern İslami kaligrafi tablo evinize şıklık ve ilham getirmenin harika bir yoludur. Geleneksel el işçiliği ile hazırlanan bu modern İslami hat sanatı, ayrıntılı ve ince detaylara sahip olmanın yanında klasik Arapça hat yazısını modern formda sunmasıyla da diğer eserlerden ayrılyor.

Zamansız görünümüyle her alana lüks bir dokunuş katacak el yazması Felak Suresi, beyaz akrilik ve altın varakla süslenmiş çarpıcı yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Karalama Felak suresi, modern İslam sanatı tutkunları, sevdikleri için özel bir hediye arayanlar, ya da kendisini ödüllendirmek isteyenler için güzel bir seçimdir. Çarpıcı güzellikle donatılmış bu modern İslam dekoru, size maneviyatın gücünü hatırlatacak.
  • Selma Altıparmak 
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak 
  • 70 x 100 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions70 x 100 cm (27.5 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...