Sultan Ahmet Mavi Cami Altın Varaklı Kanvas Tablo 100x160 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sultan Ahmet Cami'nin altın varaklı minyatür tarzda çalışıldığı bu göz alıcı tablo, tasarımıyla odanızı enerjiyle doldurarak, sizi muhteşem mimarisiyle nefes kesen şehrin güzelliğine götürecek. Türünün tek örneği olan bu göz alıcı Sultan Ahmet Cami tablosu, ev ve ofis dekorunuza güzel hisler ve karşı konulamaz bir çekicilik getirmenin mükemmel bir yoludur.

Altın varak süslü bu eserde kullanılan renklerin her odayı canlandıracağı ve de sakinleştirici bir atmosfer getireceği kesin. Sultan Ahmet Cami'sini temeline alan buel yapımı kanvas tablo, İstanbul'un tarihi merkezinin şık bir temsiline yapılan göndermeyle kök salmış bir ağaç gibi güçlü ve sağlam duran yapıya adeta selam duruyor. Parıltılı ve canlı renkleriyle bu modern kanvas tablo, kesinlikle bir sohbet başlatıcı ve şehrin kültürüne saygı göstermenin harika bir yoludur.

İster oturma odanızda isterseniz salonunuzda gururla sergileyin, odak noktası görkemli Sultan Ahmet Cami olan bu modern İstanbul tablosu, hiç şüphesiz her odayı sıcaklıkla dolduracak. İstanbul manzaralı altın varak süslemeli tabloyla ev ve ofis dekoruna bir güzellik katın ve ona cesur bir ifade verin. Bu benzersiz ayrıntılara sahip İstanbul kanvas tablo, yaşam alanına çekicilik katmanın harika bir yoludur.
  • Cemaleddin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 100 x 160 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistCemaleddin / Oil Painting Artist
Dimensions100 x 160 cm (39.3 x 62.9 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...