Semazen Figürlü 2'li Set İslami Tablo 80x80cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
İkili set halinde gelen bu sade ve çekici tasarıma sahip semazen figürlü İslami tablolar, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Kahverengi ve açık tonlardaki Mevlana derviş tablolar, dikkat çekici tasarımıyla yaşam alanınızı manevi bir dinginlikle dolduracak. Gözü, güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçim olan bu iki tablo, aynı zamanda yakınlarınız ve sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği de olacak. Yağlıboya semazen portresi, İslam ve Sufi kültürünün en sevilen figürlerinden biri olan mistik Rumi dervişlerini zikrederken resmediyor. Zarif tonlarındaki semazen figürleriyle tamamlanan bu yağlı boya set yüksek kaliteli sanat malzemeleriyle tuval üzerine boyanmıştır. Huzur ve sükunet vizyonuyla semazen dervişler, sergilendiği her alanda net bir tefekkür ve sessiz yansıma etkisi sağlayacak.
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 80 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions80 x 80 cm (31.5 x 31.5 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...