Hilye-i Şerif Modern Hat Yeşil Kanvas Tablo 60x100 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kaliteli tuval üzerine yeşil renkli akrilik ve altın varak işlemeleriyle süslenmiş el yazması Hilye-i Şerif kanvas tablo, evinize özel bir zarafet getirecek bir sanat eseridir Bu nefes kesici Hilye i Şerif Arapça hat sanatı, İslam tarihinin güzelliğini keşfetmenizi sağlayacak. Yeşil kanvas tablo, evinizi tarihi bir İslam parçasıyla dekore etmenin gerçekten eşsiz ve ilham verici bir yoludur. Hilye-i Şerif İslami Hat Sanatı, her yaşam alanına bir kültür ve maneviyat dokunuşu katan zarif mavi ve beyaz renkler ile donatılmış, Kur'an-ı Kerim'den mesaj veren Arapça hat sanatı içerir. Bu İslami ev dekor eseri, Müslüman inancını ve kültürünü kutlamak için mükemmeldir ve İslami sanatları takdir eden herkes için doğru hediyedir. Cesur renk tonları ve farklı tasarımla bu Arapça kaligrafi eseri, her evde çarpıcı bir ifade yaratacak ve hayranlık duyguları uyandıracaktır. İster oturma odasında veya girişte asılı olsun, ister salon ya da ofis duvarlarınızı süslesin, bu Hilye-i Şerif Arapça hat eseri, karşılaşan herkesin dikkatini ve hayranlığını çekecek. Bu çarpıcı Hilye-i Şerif Arapça hat sanatıyla evinize eşsiz bir maneviyat ve kültür dokunuşu katın. Zarif tasarımı ve karmaşık detaylarıyla bu eser gerçekten takdir edilecek ve değer verilecek bir parça.Bu zamansız parça, ambiyansınıza aydınlatıcı bir güzellik getirecek ve size Kur'an-ı Kerim'in gücünü hatırlatacak.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 60 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 5-10 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...