Turuncu Hiç İslami Hat Tablo 60x100cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Soyut mavi arka plan üzerine el yazması turuncu Hiç kanvas tablo, evinizin harika görünmesini sağlamak ve her duvara zarif bir hava katmak için özenle üretilmiştir. Bu şık sanat eseri, hassasiyetle ve ayrıntılara gösterilen özenle tamamen el yapımıdır ve her duvara modern bir dokunuş katan en kaliteli sanat malzemeleriyle yapılmıştır. "Hiç” anlamına gelen klasik İslam sanatı, konuklarınızı kesinlikle büyüleyecek eşsiz bir tuval sanatıdır. Türünün tek örneği bu sanat eseri, evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasına hayat katacak canlı turuncu bir yazı ile dinlendirici mavilerdeki tonlara sahiptir. Geleneksel desenlerin, renklerin ve dini önemin birleşimi bu parçaya özel bir anlam kazandırıyor. Bu eşsiz "Hiç" tuval duvar dekoru, klasik İslam sanatını başka hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde sergiliyor. Hiçliğin derin anlamını yakalayan geleneksel renklerin kullanımı ona zamansız bir güzellik veriyor. Oturma odası, salon mutfak ve hatta bir ofis için mükemmel olacak bu klasik İslam sanatı eseri, onu gören herkeste tefekkür ve düşünmeye ilham verecek. Bu güzel İslami kanvas tablo, evinizdeki her duvara hayat katacak canlı turuncu ve mavi tonların birleşimine sahiptir. Parlak renklerin kullanılması, parçaya başka hiçbir sanat eserinin boy ölçüşemeyeceği bir enerji ve görsel çekicilik katar. Bu resim, modern İslam sanatının önemini sergilerken her alana güzellik ve kültür dokunuşu katacaktır. “Hiç” anlamı taşıyan bu kanvas tablo, her odaya huzur katacak.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine yağlıboya
  • 60 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions60 x 100 cm (23.6 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...