İhlas Felak Nas Kafirun 4 Kul Koruyucu Sureler Kanvas Tablo 82x122 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Üzerinde 4 Kul koruyucu surelerinin bulunduğu bu modern İslami hat tablo, canlı ve şık tasarımıyla evinize güzellik ve incelik katarak ev ve ofis dekorasyonunuzun enfes bir parçası olacak.

Sade ancak göz alıcı siyah ve altın tonlardaki modern İslami hat tablo, ambiyansınıza sıcaklık katmanın en iyi yoludur. Dört koruyucu dua olan İhlas, Felak, Nas ve Kafirun Surelerinin güçlü mesajını içeren bu harika ev dekorunun, duvarlarınızı manevi anlam ve güzellikle dolduracağından emin olabilirsiniz. 4 Kul'un tasarımındaki yazımşekli, her bir Kuran ayetinin getirdiği manevi güzelliği temsil edecek şekilde özenle seçilmiştir. Göz alıcı altın tonlarının siyah tuvalle oluşturduğu kombinasyon, bu parçanın sergilendiği her duvarı öne çıkarması ve ortama hayat katması için ustalıkla birararya getirildi. Bu modern İslami hat sanatının karşı konulamaz estetiği, dekorasyon tarzınız ne olursa olsun her odaya modern İslam kültürünün bir dokunuşunu katacaktır.

4 Kul Nazar Ayeti İslami kaligrafi eseri, tasarımın canlılığını koruması için en kaliteli kanvas ve akrilikler kullanılarak elde üretildi, bu sebeple dikkat çekici bir ev dekorasyon eseri arayanlar için ideal bir seçimdir.. İster bir bağlılık işareti olarak duvarınızda sergileyin, isterseniz evinizin rahatlığında hayranlıkla seyredin, İhlas, Felak Nas ve Kafirun Sureleriyle Nazar Ayeti'nin biraraya geldiği eşsiz modern İslami hat eseri, hayatınıza uyum ve iç huzuru getirmenize yardımcı olacak. Sadece duvarlarınıza canlı bir renk ve yaşam dokunuşu katmakla kalmayacak, aynı zamanda evinize manevi bir huzur duygusu da getirecek. 
  • Amin 
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik 
  • 82 x 122 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Dimensions80 x 120 cm (31.5 x 47.2 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...