Fatiha İhlas Felak Nas ve Kafirun Sureleri Kufi Hat Kanvas Tablo 63x89 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Üzerinde el yazması Fatiha Suresi ve Koruyucu Sureler olan İhlas, Felak, Nas ve Kafirun Surelerini taşıyan modern kufi hat kanvas tablo, misafirlerinizi hayran bırakacak zarif bir duvar dekorudur. Tasarımıyla dikkat çeken ve Fatiha Suresi'yle 4 Kul olarak da bilinen koruyucu surelerin mesajlarını öne çıkaran, usta bir işçilik ürünü bu kufi hat sanatı, birbiriyle eşsiz uyum içindeki canlı renkleri ve genel dokusuyla eşsiz bir görünüme sahiptir.

Her harfin adeta başlı başına bir sanat eseri olduğu bu modern İslami hat sanatı, zamansız ve mekansız bu İlahi sözlerin güzelliğini hatırlatıyor. Sevgiyle hazırlanmış bu İslami el yazmasında, detaylara gösterilen öneme ve usta hat sanatının detaylarına gösterilen özenden, tasarımın birbiriyle olan uyumuna kadar her unsur, etkileyici bir İslami sanat yaratmak için özenle tasarlanmıştır. Bu çekici İslami eser, evinize ilahi bir huzur ve zarafet dokunuşu getirerek her odayı kutsal bir alana dönüştürme özelliğiyle, evinizin hayranlık uyandıran değerli bir parçası olacaktır.
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 63 x 89 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
Dimensions60 x 90 cm (23.6 x 35.4 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...