Ayet El Kürsi Kufi Hat Tablo Kırmızı ve Mavi 60x60 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Doğal kağıt üzerine kırmızı ve mavi el yazması Ayet El Kürsi kufi hat tablosu, yaratıcı ruhunuzun yükselmesini sağlayacak. Ayet El Kürsi Kufi hat duvar dekoru, evini modern tarzda İslami dekorasyon ile süslemeyi sevenler için güzel bir seçimdir. Bu eşsiz Arap duvar sanatı el yapımıdır ve her türlü dekorasyon stiline özel bir şıklık katacaktır. Kufi kaligrafi, bordoya çalan kırmızı ve mavi rengin uyumu ile muhteşem görünerek göz alıcı bir parça oluşturan doğal kağıt üzerine ustalıkla yazılmıştır. Bu parçayı özel kılan, taşıdığı güçlü mesajdır. Ayatel Kürsi, Allah'ın nihai gücünü ve kudretini ve üzerimizdeki korumasını hatırlatan Kuran'dan güçlü bir ayettir. Bu duvar dekoruyla, Allah'ın yanımızda olduğunu, bizi koruduğunu ve yaşamımız boyunca bize rehberlik ettiğini her zaman hatırlayabilirsiniz. Kuran İslam Sanatları, detaylara azami özen gösterilerek yapılmıştır. Ayatel Kursi Arapça kaligrafi, zarif ve canlandırıcı bir sanat eseri yaratarak özenle tasarlanmıştır. Bu muhteşem Ayatel Kürsi İslami hat duvar dekoru, evlerinize güzellik ve ilham getirecek. Bu eşsiz ve anlamlı İslami duvar sanatı parçasıyla evinize özel bir dokunuş katın.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik mürekkep ve altın varak
  • 60 x 60 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...