Rahman Suresi Evren Temalı Mavi Kanvas Tablo 100x150 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Evreni sembolize eden tasarımı ve incelikli İslami hat sanatıyla el yazması Rahman Suresi mavi kanvas tablo, evinize şıklık getirecek harika bir sanat eseridir Duvarlarınızı süslemeye hazır el yazması Rahman Suresi eserinde kullanılan mavi tonlar yaşam alanınıza dinginlik katarken türünün tek örneği ustalıkla yazılmış klasik Arapça kaligrafi sanatıyla eser benzersiz ve anlamlı bir mesajı da taşıyor. İslami hat sanatının güzelliğini bu çarpıcı eserle keşfedin ve ince detayları ile her ev veya ofis dekorasyonuna güzel bir katkı olmasına izin verin. Özemle seçilmiş renk ve desenlerin harika uyumuyla ustalıklı bir hat sanatının eseri olan Rahman suresi kanvas tablo, gören herkesin hayran bakışlarını üzerine çekecek.

Rahman Suresi, dünyadaki Müslümanlar tarafından saygı duyulan en sevilen Kuran ayetlerinden biridir. Klasik kaligrafi tarzında yazılmış eser, Allah'ın nimetlerini, merhametini, hidayetini ve insanlığa olan sevgisini güçlü bir şekilde hatırlatmaktadır. Eser, kaliteli tuval üzerine akriliklerle oluşturulmuştur. Karmaşık tasarım, parçaya derinlik ve doku katan detaylarla ve ustalıkla elde yapılmıştır. Bu sanat eserinin özünde, ona her baktığınızda Allah'ın merhametini ve lütfunu hatırlatan derin bir mesaj vardır.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 100 x 150 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions100 x 150 cm ( 39.3 x 59 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...