Esma Ül Hüsna Allah'ın 99 İsmi Kanvas Tablo 100x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Fuşya renkli Esma Ül Hüsna kanvas tablo, her yaşam alanına ilham ve renk katmanın mükemmel bir yoludur. Klasik Arapça hat sanatıyla yazılmış Allah'ın 99 isminin yer aldığı bu çarpıcı tuval eser, her odaya canlı bir enerji ve hareket hissi getiriyor. Eserin renkleri, çoğu mobilyayla mükemmel uyum sağlayarak onu her türlü ev dekoruna ideal hale getirir. Akrilik eser, yüksek kaliteli kanvas üzerine elde yapılmıştır. Benzersiz ve çekici görünümüyle renkler solmaya karşı dayanıklıdır.

Esma ül Hüsna tablonun, yerleştirildiği her yerde bir konuşma konusu olacağından emin olabilirsiniz. İster oturma odanıza, ister salonunuza ya da ofisinize asın, bu çarpıcı eser, klas bir dokunuş ve pozitif enerji katacaktır. Bu güzel Asma Ül Hüsna renkli tuval sanatı ile klasik İslami dekoru hayatınıza getirin. Renkli ve güçlü sözlerle dolu bu eser, evinizde Allah'ın güzelliğini hatırlatacak.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...