Koşan Atlar Yağlı Boya Tablo 60x120 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlı boya koşan atlar kanvas tablonun canlı ve büyülü dünyası, yaratıcı ruhunuzun yükselmesini sağlayacak. Vahşi atların resmedildiği bu yağlı boya tablo, her modern ev dekorunun en önemli parçası olacak. Görkemli güzelliği sizi büyüleyerek vahşi yaşamın açık alanlarına götürecek. Parlak renkler tabloya benzersiz bir enerji katarken, atların bu yemyeşil manzaradaki güçlü pozlarına hayret edeceksiniz. Bu muhteşem hayvanları kucaklayın ve onların gücünün alanınıza enerji katmasına izin verin. Bu cesur ama sade hayvan tablosu, yüksek kaliteli tuval üzerine yağlı boya ile yapılmıştır. Detaylara azami özen gösterilerek elle boyanmıştır, böylece ambiyansınıza enerji katmak için gururla sergileyebilirsiniz. Her ev veya ofis için mükemmel bir eserdir. Bu çarpıcı vahşi doğa tablosu ile yabani atların ilham verici, güçlü enerjisini hayatınıza getirin. Vahşi yaşamda yarışan atların gücünü ve kararlılığını hissedin. Bu güzel at tablosuyla yaşam alanınıza macera ve gizem katın. Bir merak duygusu getirmesine ve anlattıkları hikayenin bir parçası olmasına izin verin.
  • Sabahattin Camcıoğlu 
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya 
  • 60 x 120 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistSabahattin Camcioglu / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...