Kış Yağlı Boya Tablo Sabahattin Camcıoğlu 60x120 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sabahattin Camcıoğlu imzalı zorlu doğa şartlarındaki bir grup insanın yolculuğunu resmeden bu harika "Kış" kanvas tablo, tuval üzerine yağlı boya olup sizleri çetin ancak etkileyici bir kış manzarasına taşıyacak.

Orjinal yağlı boya eser, karlarla kaplı dağların zorlu manzarasını ve zorlu arazide seyahat etmeye çalışan insanları öne çıkartıyor. El değmemiş bir doğa manzarası sergileyen berrak kar, gece gökyüzünde parlıyor ve canlı beyaz ve mavi tonlar boyunca uzanan yansımalar yaratıyor. Karla kaplı dağlar sonsuz gökyüzüne uzanıyor gibi görünüyor.

Bu sanat eserinin ayrıntılı fırça darbeleri, esere doku ve derinlik katarak evinizin rahatlığında doğanın güzelliğine ve gücüne hayran kalmanıza olanak tanıryor. Mavinin, beyazın ve kahverenginin hoş tonları sakin bir atmosfer yaratırken, özellikle seyahat etmeyi seviyorsanız ya da seyahat etmeyi seven bir yakınınız varsa, onu her oda için mükemmel ev hediyesi seçimi yapar.

İster oturma odanızda, isterseniz mutfak duvarlaınızda ya da salonunuzda gururla sergilensin, odak noktası görkemli Galata Kulesi olan bu İstanbul tablosu, hiç şüphesiz her odayı sıcaklıkla dolduracak. Galata Kulesi İstanbul tablosuyla ev ve ofis dekoruna bir güzellik katın ve ona cesur bir ifade verin. Bu benzersiz ayrıntılara sahip İstanbul kanvas tablo, yaşam alanına çekicilik katmanın harika bir yoludur.
  • Sabahattin Camcıoğlu
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistSabahattin Camcioglu / Oil Painting Artist
Dimensions60 x 120 cm (23.6 x 47.2 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...