Renkli Atlar Yağlı Boya Tablo 60x140 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Rengarenk koşan atların resmedildiği bu tuval sanatı, ev ve ofis dekorasyon temalarınızın mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Yağlıboya atlı tablosu, beyaz, mavi ve kırmızı renklerde vahşi doğada çılgınca koşan bir at sürüsünü tasvir ederken özgür bir duygu uyandırır. Bu kanvas tabloda yer alan renkli atlar, her duvara göz alıcı bir katkı sağlar. İster oturma odasında, ister yatak odasında veya ofisteki boş bir duvara asın, bu at tablosu enerjiyi yükseltir. Atların koşarken detayları ve dinamiği dört nala koşan üç at gibi bu resme de enerjik bir hareket katıyor. Atların gücünü, özgürlüğünü ve güzelliğini temsil eden mükemmel bir sanat eseridir. Koşan atlar kanvas tablosu, her at sever için en büyük hediyedir. Bu renkli tablo, hayvanların cesaretini ve güzelliğini yansıtırken, canlı renkleri her odaya karakter katacak. Bu el yapımı orjinal at tablosunun, her alanın görünümünü iyileştirmesi garantidir. Bu renkli at resmi kanvas tabloyla maceranın heyecanını ve ruhunu yaşayın.
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 140 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...