Sonbaharda Aşk Kırmızı Yağlı Boya Tablo 100x100cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sıcak tonlardaki sonbahar ormanında, el ele yürüyen aşık bir çifti resmeden "Sonbaharda Aşk" kırmızı yağlı boya tablo, her alana benzersiz ve canlı bir dokunuş getirmenin harika bir yoludur. Kırmızı ve turuncu renklerin ağırlıkta olduğu bu enerjik tasarımda, her renk tonu özenle seçilerek dikkatle düzenlenmiş ve sonbaharın atmosferini yakalayan modern bir eser yaratılmıştır.

Sonbahardaki bir orman manzarasını evlerinize getiren bu benzersiz eser, yaşam alanına şık ve sakinleştirici bir dokunuş katmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir. Tuval üzerine yağlıboya eser, evinize gelen ziyaretçileri sanki doğanın kalbine adım atmış gibi hissettirecek, nefes kesici bir sonbahar orman manzarasına götürürken sıcak renkleri, yerleri kaplayan turuncu yaprakları ve ormanda beraber yürüyüş yapan çift ile, izleyiciyi içine çekecek büyüleyici bir manzara yaratıyor. Orman manzaralı yağlı boya tablo, her eve doğal güzellik getirecek. Pastoral kanvas eser, oturma odası, salon, mutfak ya da ofis fark etmeksizin sergilendiği her ambiyansın odak noktası olacak. Manzara yağlı boya tablosu ile doğanın huzurunu evinize taşıyın ve hiç olmadığı kadar sakin ve davetkar bir atmosfer yaşamaya hazır olun.
  • Tara Jihangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...