Nas Suresi Altın Varaklı Modern Kufi Hat Tablo 63x102 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Farklı ve modern tasarımıyla üzerinde koruyucu surelerden biri olan Nas Suresi'nin güçlü mesajını taşıyan modern kufi hat tablo, altın varak ışıltıları ve açık renkleriyle evinize güzellik ve incelik katarak ev ve ofis dekorasyonunuzun enfes bir parçası olacak.

Göz alıcı ince detayları ve incelikli kufi hat sanatıyla dikkatleri üzerinde toplayan bu modern İslami eser, ambiyansınıza sıcaklık katmanın en iyi yoludur. Koruyucu surelerden olan Nas Suresi'nin güçlü mesajını taşıyan bu şık ev dekorunun, duvarlarınızı manevi anlam ve güzellikle dolduracağından emin olabilirsiniz. Gri, beyaz ve altın renklerin öne çıktığı modern kanvas tablonun tasarımındaki şekiller, her bir Kuran ayetinin getirdiği manevi güzelliği temsil edecek şekilde özenle seçilmiştir. Göz alıcı beyaz ve altın tonlarının gri tuvalle oluşturduğu kombinasyon, bu parçanın sergilendiği her duvarı öne çıkarması ve ortama hayat katması için ustalıkla biraraya getirildi. Bu modern İslami hat sanatının karşı konulamaz estetiği, dekorasyon tarzınız ne olursa olsun her odaya modern İslam kültürünün bir dokunuşunu katacaktır.

İslami kaligrafi eseri, tasarımın canlılığını koruması için en kaliteli sanat malzemeleri kullanılarak elde hazırlandı, bu sebeple dikkat çekici bir ev dekorasyon eseri arayanlar için ideal bir seçimdir. İster bir bağlılık işareti olarak duvarınızda sergileyin, isterseniz evinizin rahatlığında hayranlıkla seyredin, Nas Suresi eşsiz modern İslami hat eseri, hayatınıza uyum ve iç huzuru getirmenize yardımcı olacak. Sadece duvarlarınıza canlı bir renk ve yaşam dokunuşu katmakla kalmayacak, aynı zamanda da evinize manevi bir huzur duygusu getirecek. 
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 63 x 102 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions60 x 100 cm (23.6 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...