La İlahe İllallah Kufi Yeşil Kanvas Tablo 70x90 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Farklı rengi ve modern tasarımıyla La İlahe İllallah kufi İslam hat sanatı, evinizin her odasına zarif bir dokunuş katacaktır. Yeşil yazı tipi, klasik İslam sanatlarına enerjik ve modern bir yorum katarak, her yaşam alanında veya ofiste öne çıkmasını sağlar. La İlaha İllallah ifadesi, İslam inancında ruhsal gelişim için en güçlü mantralardan biridir ve tek gerçek Tanrı'nın, Allah'ın olduğu inancını güçlü bir şekilde ifade eder. Bu kufi hatırlatma, yüzyıllardır meditasyon ve ruhsal aydınlanma için kullanıldığından inancın takipçilerine barış ve güç toplamada yardımcı olabilir. La İlahe İllallah Kufi tuval eseri ile evinize zamansız bir inanç hatırlatıcısı ve güzel bir sanat eseri getirin. Yumuşak renkler, herhangi bir ev dekoruna bu parçayı eklemeyi çok kolaylaştırırken, aynı zamanda odaya da manevi bir dokunuş katar. Salonunuza veya oturma odanıza asın ve her gün güçlü bir inanç hatırlatıcısından ilham alın. Modern tasarımı ile her mekana benzersiz bir tarz ve ilham getirecek ve dekorasyonunuzun unutulmaz bir parçası olacak. 
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 70 x 90 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...