Kufi İhlas Suresi Parşömen Kağıdı Üzerine El Yazması İslami Kaligrafi Sanatı 50x110cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Parşömen kağıdı üzerine altın varak süslemeli ve Kufi stilindeki İslami kaligrafi sanatıyla yapılan el yazması İhlas Suresi modern tablo, şık tasarımı ve renklerinin benzersiz uyumuyla evinize güzellik katacak. İhlas Suresi kufi hat modern duvar sanatı, doğal parşömen kağıdı üzerine el işçiliğiyle işlenmiştir ve kesinlikle her odayı göz alıcı bir alana çevirecektir. Bu eşsiz kufi hat İslam kaligrafisinin her odaya zarafet ve maneviyat katacağına emin olabilirsiniz. Yüksek kaliteli sanat malzemelerinden üretilmiş olan bu modern kaligrafi İslami tablo, ilham verici koruma katmanı için koruyucu İhlas Suresi'nin güçlü mesajını içerir.

Kahverengi ve altın tonlarının eşsiz uyumu, iç dekorunuza göz alıcı bir katkı sağlarken, ambiyansınızın çekiciliğine de katkıda bulunur. Her alanda göz alıcı parlak altın renklerine sahip bu İslami kaligrafi eserinin her kalem darbesi evinize veya ofisinize bir denge duygusu getirecek. Duvarlarınızı anlamlı bir hat sanatıyla doldurmak ya da yaşam alanınıza dinginlik katmak istiyorsanız, İhlas Suresi Kufi hat sanatı tablo doğru seçimdir.
  • Selma Altıparmak
  • Parşömen kağıdı üzerine akrilik ve altın varak
  • 50 x 110 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions50 x 100 cm (19.6 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...