Kufi 4 Kul Modern Kaligrafi Büyük Tablo 150x150 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
4 Koruyucu sure olan İhlas, Felak, Nas ve Kafirun surelerinin kufi yazım stiliyle elde yazıldığı İslami hat tabloyla ev dekorunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın ve bu güzel eser ile ortamınıza manevi bir dokunuş ekleyin. Bu İslami hat eser, deri dokulu tuval üzerine kufiyle yazılmış 4 kul surelerinden oluşmaktadır. Eser bulunduğu her odayı güzelleştirecek renklerde oluşturuldu. 4 Kul İslami kaligrafi eseri ev veya ofisler için harika bir seçimdir. Duvarlara stil ve güzellik katmakla kalmaz, aynı zamanda inançlı kalplere huzur ve memnuniyet getiren dört büyük Kuran ayetini sürekli olarak hatırlatır. Her kalem darbesiyle bu 4 Kul duvar sanatı, Kuran'ın güçlü mesajını size daha da yaklaştırıyor. Oturma odanızda, salonunuzda, girişte ya da ofisinizde veya çalışma odanızda, bu çarpıcı tasarıma sahip 4 kul kufi tabloyu nerde sergilerseniz sergileyin, İslam sanatlarına olan bağlılığınızı ifade etmek için tasarlanmıştır.
  • Selma Altıparmak
  • Deri tuval üzerine is mürekkebi
  • 150 x 150 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...