Kapalıçarşı Yağlı Boya Kanvas Tablo Remzi Taşkıran 30x40 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Deneyimli sanatçı Remzi Taşkıran imzalı Kapalıçarşı yağlıboya kanvas tablo, sizi zamanda geriye götürüp muhteşem mimarisiyle şehrin nefes kesen güzelliğine dönmenizi sağlayacak. Türünün tek örneği olan bu eski İstanbul manzaralı yağlı boya eser, ev ve ofis dekorunuza anlamlı ve çekicilik bir dokunuş getirmenin harika bir yoludur.

Tuval üzeri yağlı boya tablo, İstanbul'un tarihi ve ticari merkezinin zarif bir temsilidir. Soyut tarzı ve ayrıntılı yorumuyla bu Kapalıçarşı tablosu, kesinlikle bir sohbet başlatıcı ve de vintage kültürüne saygı göstermenin harika bir yolu olacak. Oturma odanızda ya da salonunuzda gururla sergileyin, odak noktası görkemli Kapalıçarşı ya da diğer ismiyle Grandbazaar olan bu eşsiz yapı, sergilendiği her duvarda göz alacak.

Bu İstanbul tablosunu koleksiyonunuza katın ve ev ya da ofis dekorunuza inkar edilemez havalı bir dokunuş ekleyerek mekanlarınıza cesur bir ifade verin.
  • Remzi Taskiran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 30 x 40 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions30 x 40 cm (11.8 x 15.7 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...