Altın İşlemeli Mavi Osmanlı Kaftanı 100x130cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kaliteli tuval üzerine altın varak işlemeleriyle süslenmiş mavi Osmanlı kaftanı tablosu, evinize özel bir zarafet getirecek bir sanat eseridir Çarpıcı mavi renkli Osmanlı padişah kaftanı, eseri sergilediğiniz duvarlarınızda tüm konuklarınızın bakışlarını üzerinde toplayacak. Ayrıntılara büyük özen gösterilerek elde üretilen olan bu altın işlemeli mavi sultan kaftan duvar sanatı, gerçekten de türünün tek örneğidir. Osmanlı kaftanı tablosu, klasik Osmanlı kıyafetlerine canlı bir yorum katıyor. Yüzyıllar boyunca bu giyim tarzı geleneksel Osmanlı dolaplarının bir parçası olmuştur. Şimdi ise benzersiz ve göz alıcı bir görünüm katmak için yeniden yorumlandı. Mavi Osmanlı kaftanı kanvas tablo tamamen elde boyanmıştır. Canlı altın renkli çiçek işlemeleri ve ince detaylarıyla bu nefes kesen kıyafet, ev dekorasyonunuza zarif bir tarz katmayı vaat ediyor.
  • Elif İfta Yıldız
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 100 x 130 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistElif İfta Yıldız / Illumination Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 5-10 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...