3 Boyutlu "Hiç" Dijital Fine Art Kanvas Baskı 100x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine UV yöntemiyle basılan bu göz alıcı "Hiç" İslami hat baskı, ambiyansınıza zamansız bir enerji katacak. Klasik İslami kaligrafinin modern yorumu olan bu Kuran'dan alıntı fine art kanvas baskı, her odaya aydınlatıcı bir dokunuş katacak. Giclee baskı, zarif el yazısı Arapça hat sanatıyla "Hiç" yazan etkileyici bir tasarıma sahiptir. Metin esere güzellik ve derinliğini veren siyah arka plan üzerine çekici altın tonlarında öne çıkmaktadır. Oturma odası, ofis duvarı veya salonunuzun duvarına asmayı seçin, bu nefes kesen modern İslam sanatı kanvas baskı, her yerde çarpıcı bir etki yaratır. Koleksiyonumuzdan bu büyüleyici ve eşsiz "Hiç" fine art baskı ile yaşam alanınızı güzelleştirin ve zamansız güzelliğinin tadını çıkarın. Bu el yapımı İslami kanvas baskı, Alman üretimi baskı makineleriyle yapılmış olup ayrıntılara olağanüstü özen gösterilerek üretilmiştir.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine UV baskı
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...