Kabe Çevresine Ayetel Kürsi İslami Hat Mavi Tablo 64x64cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Mavi tonlardaki arka plan üzerine merkezdeki Kabe etrafına el yazımı Esma Ül Hüsna İslami kanvas tablo, evinize veya çalışma alanınıza şık bir inanç dokunuşu katmanın gerçek yoludur. Klasik Arapça kaligrafi tasarımıyla öne çıkan mavi kanvas tablo, her duvarda ve ofis dekorunda zarafetle boy gösterecek. Kabe etrafında Esma Ül Hüsna eseri, her mekan stiliyle mükemmel uyum sağlayacak zamansız bir parça şekilde tasarlanmıştır. Bu parçayı öne çıkaran altın varaklar ve sakinleştirici mavi tonlarına bayılacaksınız. Allah'ın 99 isminin beyaz renklerde belirgin bir şekilde öne çıkarılması, kendinizi Allah'a yakın hissetmenizi sağlayarak güçlü bir hava yaratır. Esma Ül Hüsna mavi duvar dekoru, tanıdıklarınız için de mükemmel ev hediyesi fikri olabilir. Evinize iman katacak bu eserle her an kendinize Allah'ı hatırlatın. Bu anlamlı ev dekoru, İslam öğretilerini onurlandırmak ve ifade etmek isteyen herkes için harika bir seçim olacaktır. Cesur tasarım, inancınıza olan sevginizi göstermenize yardımcı olacak ve taşıdığı mesajı hatırlamanızı sağlayacak.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 64 x 64 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...