Fatiha Suresi Osmanlı Tezhibi Süslü Duvar Dekoru 68x68 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Osmanlı tezhibiyle süslü el yazması El Fatiha Suresi açık renkli arka plan üzerine göz alıcı tezhip detaylarıyla süslenmiş olup bu İslami kaligrafi eseri, evinize şık bir manevi dokunuş getirmenin mükemmel bir yoludur. Bu güzel Kuran dekorasyon parçası, oturma odasında zarif ve anlamlı bir odak noktası olacak, ya da sergilendiği her ambiyansa harika bir ek olacaktır. Yüksek kaliteli sanat malzemeleriyle elde üretilmiş Fatiha Suresi'nin ince detayları onu yerleştirdiğiniz her yerde dikkat çekecektir. Fatiha Suresi, Kuran'ın açılış suresidir ve umut, merhamet, rehberlik ve korumayla ilişkilidir. Bu özel dekoratif eserin evinizde olması size ve ailenize her geçişinizde Allah'ın sevgisini ve şefkatini hatırlatacaktır. Bu zarif ev dekoru öğesi, açık renklerin ve mavi tonların hakim olduğu doğal kağıt üzerine geleneksel altın ve lacivert tonlarda ince işçilikli bir İslami tezhip sanatıyla çevrelenmiş olup, Fatiha Suresi'nden ayetlerin detaylı kaligrafisini öne çıkaran bir tasarıma sahiptir. Çiçek motifleriyle süslü el yazması Fatiha Suresi'nin zarif ve şık görünümü, klasikten çağdaşa hemen her dekorasyon stiline uymasını sağlar. Evinize bir inanç ve dinginlik dokunuşu getirmek için bu ustalıkla hazırlanmış dekoratif eseri mutlaka seçin.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak
  • 68 x 68 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistElif İfta Yıldız / Illumination Artist , Selma Altıparmak / Calligrapher
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...