Elif Vav Ayetel Kürsi İslami Hat Mavi Tablo 70x100cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Mavi renkli doğal kağıt üzerine el yazması Elif Ayetel Kürsi gümüş varak pırıltıları ve modern sanatlarla İslami dokunuşu birleştiren tasarımıyla, evinizin harika görünmesini sağlamak ve her duvara zarif bir hava katmak için özenle hazırlanmıştır. Bu şık sanat eseri, hassasiyetle ve ayrıntılara gösterilen özenle tamamen el yapımı olup, her duvara modern bir dokunuş katacaktır. En kaliteli sanat malzemeleriyle hazırlanmış Elif Ayetel Kürsi İslami sanatında, soyut arka plan üzerine işlenen gümüş varaklı Ayetel Kürsi, duvarlarınıza hayat verecek ve her odayı daha güzel ve çekici hale getirecek.

Elif Ayetel Kürsi İslami duvar dekoru, kadim İslam sanatı kültüründen ilham almıştır ve yaşam alanınıza benzersiz bir ifade katacaktır. Basit desenlerdeki karmaşık ayrıntılardan büyüleyici mavi ve gümüş tonlarına kadar, bu Arapça kaligrafi eseri kesinlikle hayran kalacağınız göz alıcı bir görünüm yaratıyor. Dikkat çekici Elif Ayetel Kürsi tablo, evinize ve oturma odalarınıza huzur ve dinginlik getirecek. Bu harika İslami sanatın tasarımı güzel tonlarla birleştiğinde, yaşam alanınıza davetkar, sakinleştirici bir atmosfer kazandıracak. Her odayı yükseltecek benzersiz ve ilham verici tasarımıyla, her türlü ev dekorasyonu stili için mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır. 
  • Selma Altıparmak 
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak 
  • 70 x 100 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions70 x 100 cm (27.5 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...