Renkli Galata Kulesi Modern Kanvas Tablo 80x120 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Alışılmışın dışında fırça darbeleriyle modern bir yorum kazanan, Galata Kulesi'nin ve önündeki caddelerin öne çıktığı rengarenk İstanbul tablosu, Tarihi Yarımada'nın bütün ihtişamı ve güzelliğini evlerinize getirerek her ambiyansa ve duvara renk katacak şık bir seçimdir. İstanbul'un sevilen ikonik yapılarından olan Galata Kulesi ve çevresinin eşsiz manzarasının, birçok farklı renkle tasvir edildiği bu eşsiz duvar dekoru evinize katacağı enerji ve farklı renklerin oluşturduğu güçlü duygularla beraber, şehrin atmosferini yaşam alanlarınıza taşıyor. İstanbul'dan bir parçayı ambiyansınıza getirirken farklı bir eser arayan sanat tutkunları için bu özel eser doğru seçim olacaktır.

Çarpıcı işçiliği ve modern yorumuyla sanat koleksiyonunuza şık bir dokunuş katacak Galata Kulesi manzaralı bu eşsiz tablo, İstanbul'un köklü tarihini seven ve takdir eden herkes için gerekli bir parçadır. Bu özel esere sahip olarak şehrin kültürünü ve ruhunu kucaklayabilir, aynı zamanda arkadaşlarınıza ve ailenize İstanbul'u ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions80 x 120 cm (31.5 x 47.2 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...