Renkli Esma ül Hüsna Dijital Fine Art Baskı Kanvas Duvar Dekoru 100x100 cm

 • Renkli Esma ül Hüsna Kanvas Tablo Tuval Üzeri Akrilik El Yazımı Allah'ın 99 İsmi İslami Hat Eser
 • Product Code: Y0000160
 • Brand: Eirene
 • Category: Traditional Calligraphy
 • Technique Used: Calligraphy Art
 • 280,00 USD
  FREE CARGO
  Price in the cart
  266,00 USD
 • By Wire Transfer/EFT 266,00 USD
  26,13 USD in installments starting from ..
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine dijital uv baskı tekniğiyle yapılan Esma Ül Hüsna renkli kanvas baskı, İslam inancının ve kültürünün özünü yakalayan çarpıcı bir parçadır. Allah'ın 99 isminin yazılı olduğu fine art kanvas baskı, ilahi olanın görkemini güzel bir biçimde kutladığı için evinize veya ibadet yerinize mükemmel bir katkı yapacak. Her parça, arşiv kalitesinde kanvas üzerine yüksek çözünürlükte ve aslına uygun olarak basılmıştır ve bu baskının canlı renklerinin ve küçük detaylarının ortaya çıkmasını sağlar. Uv fine art baskı işlemi, bu İslami kanvas baskısının tüm karmaşık ayrıntılarını ortaya çıkarır ve tasarımda çok zarif bir şekilde iç içe geçen hassas kaligrafiyi sergiler. Bu sanat eseri, inanç ve sanatın uyumunu özetlemektedir. Allah'ın bu 99 isminin her birinin, bizim de yaşayabileceğimiz en büyük niteliklerini temsil etmek için seçildiği söylenir. Bu güzel parçayı evinizin herhangi bir yerine yerleştirdiğinizde, Allah'ın hikmetini ve korumasını size hatırlatan bir eser olacak. Esma Ül Hüsna fine art baskı tabloyu ister duvarınıza asın, isterseniz güzel bir hediye olarak verin, çekiciliği yadsınamaz. İslami kanvas baskımız, Allah'ı ve O'nun birçok adını onurlandırarak evinize renk ve maneviyat katmanın inanılmaz bir yoludur. Bu türünün tek örneği sanat eserini ambiyansınıza ekleyerek evinize hak ettiği ilahi güzelliği verin. Bu el yapımı İslami kanvas baskı, Alman üretimi baskı makineleriyle yapılmış olup ayrıntılara olağanüstü özen gösterilerek üretilmiştir.
 • Kaliteli tuval üzerine UV baskı
 • 100 x 100 santimetre
 • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
 • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
 • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...