Osmanlı Fermanı Formunda El Yazması Ayet İslami Hat ve Tezhip Sanatı 35x80 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Osmanlı fermanı formundaki el yazması Ayet, ustalıkla uygulanan Osmanlı tezhip sanatı ve altın varak işlemeli ince detaylarıyla evinize veya ofisinize zarif bir güzellik dokunuşu eklemek için harika bir seçimdir. Bu zarif Osmanlı hat ve tezhip eseri, Kuran'dan zamansız bir ayetin güçlü mesajını içeriyor. İslami tezhip sanatı, evinizin her odasında göz alıcı bir görüntü sağlamak için canlı renklerle, doğal el yapımı kağıt üzerine elde hazırlanmıştır. Bu benzersiz tasarımı, onunla temasa geçen herkes için huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Osmanlı fermanı formundaki el yazması ayet, sergilendiği her alana sofistike bir dokunuş katarak, sadece inanç ve maneviyatın bir sembolü olmakla kalmaz, aynı zamanda inançlarımızı ve bu dünyadaki yerimizi de hatırlatır. El yazması Ayet İslami kaligrafi tablo gerçekten de benzersizdir ve her odaya özel bir zarafet ve incelik dokunuşu getirir. Zamana meydan okuyan tasarımı ve güçlü bir inanç hatırlatıcısı olmasıyla kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacak ve her eve huzur getirecek. 
  • Selma Altıparmak 
  • Ekstra ince aharlı kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak
  • 35 x 80 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions30 x 80 cm (11.8 x 31.5 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...