Ortaköy İstanbul Altın Varaklı Kanvas Tablo 100x100 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlı boya Ortaköy İstanbul manzaralı kanvas tablo, canlı renkleri, farklı tasarımı ve göz alan altın varak detaylarıyla, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen uzun ve zengin bir tarihe sahip İstanbul'un en sevilen bölgelerinden birinin soyut ve modern yorumlanmış bir tasvirini yapıyor. İstanbul Boğazı'nın kıyısında yer alan Ortaköy bölgesi şehrin en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olmanın yanı sıra eşsiz boğaz manzarası ve tarihi Ortaköy Cami ile beraber şehrin simgesi olmuştur. İstanbul Ortaköy manzaralı kanvas tablo, şehrin ve bölgenin dinamizmini yakalayan canlı renklerle bu benzersiz semte bir bakış sunuyor.

İstanbul Boğazı manzaralı kanvas tablo, bulunduğu her ortamı aydınlatırken, dinamizm katan kırmızı tonlarla zıtlık yaratan altın ışıltıları, bu anlamlı eseri ev dekorunuzun geri kalanından farklı kılacaktır. Oturma odanıza, mutfağınıza ya da koridorunuzda sergilemeyi seçin, her duvarın odak noktası haline gelecek bu eşsiz dekorun, evinizde ya da ofisinizde değerli bir hazine olacağından emin olabilirsiniz. Ortaköy tuval sanatı ile muhteşem İstanbul şehrinden bir parçayı evinize getireceksiniz.
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya ve altın varak
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...