Mevlana Ya Olduğun Gibi Görün Ya Göründüğün Gibi Ol Altın Varaklı Tablo 78x110 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Mevlana'nın "Ya Olduğun Gibi Görün Ya Göründüğün Gibi Ol" sözünün semazen figürü içine altın varak süslemeler ve akrilik mürekkeple yazıldığı el yapımı derviş semazen figürlü tablo, manevi yolculuğun zarif bir hatırlatıcısı olarak klasik ve modern dokunuşların bir karışımını bir araya getiriyor. Geleneksel Türk sanatından ve Osmanlı İmparatorluğu'nun süsleme sanatlarından ilham alan bu göz alıcı semazen eseri, harika bir sohbet başlatıcı olacak. Göz kamaştırıcı altın varak ve detaylı desenlerin siyah arka planla yarattığı kontrast, bu güzel parçanın zeminini oluşturuyor.

Merkezinde bulunan Mevlana figürü, İslam'da somutlaşan ve yüzyıllarca süren kültür ve maneviyatın güzelliğini ve gizemini hatırlatıyor. Lüks dokusu ile bu altın İslami hat sanatı, her odaya sofistike bir dokunuş katacak. Bu zarif eserin zerafet ve güzelliğinin kendi yolculuğunuza ilham vermesine ve İslam ile bağınızı derinleştirmesine izin verin. 
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak 
  • 78 x 110 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions80 x 100 cm (31.5 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...