Lale Motifli Allah Mavi Kanvas Tablo 75x75 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Eşsiz lale motifli mavi kanvas tablo, evinize güzellik ve dinginlik getirmenin mükemmel bir yoludur. Bu yuvarlak islami hat eseri, yaşam alanınızı manevi enerji ile dolduracak. Mavi hat kanvas tablo, her alana canlandırıcı bir ambiyans vermek için idealdir. Eserin zarif tasarımı, güzel bir sanat eseri yaratmak için geleneksel hat sanatı ve akrilikle oluşturulmuş laleleri birleştiriyor. Arapça "Allah" yazısı, narin akrilik çiçeklerle birleşerek herkesin hayran kalacağından emin olabileceğiniz sanatsal bir estetik sunar. Bu duvar sanatında kullanılan renkler, her odaya canlılık ve hayat getirecek. Bu mavi İslami tablo çekici renkler, huzur ve sükunet atmosferi getirirken adeta bir bahçenin özünü yakalar. Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olacak bu eser, herhangi bir odanın dekorunu güzelleştirmek için idealdir. İster özel günlerde hediye olarak, ister sadece günlük yaşam ortamınıza güzellik katıyor olun, bu zarif duvar sanatı ortama benzersiz bir dokunuş getirecek. Bu sanat eserinin getirdiği maneviyat hissinin tadını çıkarın.
  • Elif İfta Yıldız
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 75 x 75 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistElif İfta Yıldız / Illumination Artist
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...