Kufi Nas Suresi Modern Kaligrafi Tablo 25x25 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Doğal kağıt üzerine altın varak süslü koruyucu Nas suresi modern kufi yazım tarzı, şık tasarımı ve renklerinin benzersiz uyumuyla evinize güzellik katacak. Nas Suresi kufi hat modern duvar sanatı, doğal kağıt üzerine el işçiliğiyle işlenmiştir ve kesinlikle her odayı göz alıcı bir alana çevirecektir. Bu eşsiz kufi hat İslam kaligrafisi kesinlikle her odaya zarafet ve maneviyat katacaktır. Yüksek kaliteli sanat malzemelerinden üretilmiş olan bu modern kaligrafi İslami tablo, ilham verici koruma katmanı için koruyucu Nas Suresini içerir. Siyah ve altının uyumu, iç dekorunuza göz alıcı bir katkı sağlarken, çekiciliğine de katkıda bulunur. Her alanda göz alıcı parlak altın renklerine sahip bu İslami kaligrafi eserinin her kalem darbesi evinize veya ofisinize bir denge duygusu getirir. Duvarlarınızı anlamlı bir hat sanatıyla doldurmak ya da bir odaya dinginlik katmak istiyorsanız, Nas Suresi İslami hat sanatı doğru seçimdir.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak
  • 25 x 25 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeSimilar Artworks on Order (3-5 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...