Kız Kulesi İstanbul Manzarası Kanvas Tablo 80x120 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlıboya Kız Kulesi İstanbul tablosu, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak uzun ve zengin bir tarihe sahip İstanbul'un ikonik sembollerinin şık bir tasvirini yapıyor. İstanbul Boğazı'nın kıyısında yer alan Kız Kulesi, Bizans döneminden beri şehrin simgesi olmuştur. Kız Kulesi İstanbul tuval sanatı, yapının ve çevresinin görüntüsünü yakalayan canlı renklerle bu görkemli anıta bir bakış sunuyor. İstanbul Boğazı manzarası kanvas tablo, bulunduğu her ortamı aydınlatacaktır. Cesur maviler ve zıtlık yaratan beyazlar, bu şık parçayı dekorunuzun geri kalanından farklı kılacaktır. Oturma odanıza, mutfağınıza veya koridorunuza asmayı seçin, her odanın odak noktası haline gelecektir. Aynı zamanda İstanbul manzarası resmi, bu muhteşem yapının güzelliğini ve dinginliğini yakalamaktadır. Uzakta, parıldayan deniz ve gökyüzü fonunda Kız Kulesi gururla duran görkemli bir kale gibi görünüyor. Bu eşsiz dekorun evinizde değerli bir hazine olacağından emin olabilirsiniz! Kız Kulesi duvar süsleme sanatı ile güzel İstanbul şehrinden bir parçayı evinize getirebileceksiniz. 
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...