Kelime-i Şehadet Altın Bordürlü El Yazması 26x75 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
İnce doğal kağıt üzerine klasik yazım tarzıyla işlenmiş el yazması Kelime-i Şehadet çevresindeki göz alıcı altın varaklı bordürle ve şık tasarımıyla evinize hoş bir dokunuş katacak. Klasik Arapça kaligrafi yazım stiliyle oluşturulan bu İslami duvar dekoru klasik ya da modern temalı ev ve ofisler için harika bir seçimdir. Siyah ve altın tonlardaki el yazması eser evinize güzellik ve dinginlik getirmenin mükemmel bir yoludur. Kelime-i Şehadet İslmi hat eseri, yaşam alanınızı manevi enerji ile dolduracak. Eserin zarif tasarımı, güzel bir dekor yaratmak için geleneksel Arapça hat sanatı ve altın varakla oluşturulmuş desenleri birleştiriyor. Bu İslami duvar dekorunda kullanılan renkler, her odaya canlılık ve hayat getirecek. Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olacak bu eser, herhangi bir odanın dekorunu güzelleştirmek için idealdir. İster özel günlerde hediye olarak, ister sadece günlük yaşam ortamınıza güzellik katıyor olun, bu zarif duvar sanatı ortama benzersiz bir dokunuş getirecek.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak
  • 26 x 75 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...